Maciej

Otrzymałem przelew, a odbiór paczki odbył się w przyjaznej atmosferze. Bardzo dziękuję za całą transakcję, wszystko przebiegło sprawnie i bez problemu.

Kasia

Błyskawiczna transakcja - kurier odebrał książki następnego dnia po potwierdzeniu wyceny, przelew wpłynął na konto w dniu dostarczenia książek do antykwariatu. Przemiła obsługa (szczególnie Pani Maria!) - na bieżąco informuje o kolejnych krokach i szybko odpisuje na wszystkie wiadomości. Absolutnie polecam!

Agnieszka

Jestem bardzo zadowolona ze sprzedaży książek na stronie KupimyKsiazki.pl - otrzymałam satysfakcjonującą ofertę, nad procesem sprzedaży na każdym etapie cały czas czuwała ekipa antykwariatu. Wszystko przebiegło sprawnie, pieniądze otrzymałam błyskawicznie. Dziękuję serdecznie

Beata

Polecam. Szybki kontakt. Profesjonalna obsługa. Formularz na stronie prowadzi cię krok po kroku. Jasne warunki i przydatne wskazówki. Korzystne ceny. Bezpłatny kurier. Jestem zadowolona. Dziękuję.

Teresa

Bardzo dziękuję za super sprawną transakcję, która odbyła się zgodnie z opisem zamieszczonym na stronie. Gratuluję jakości wykonanej usługi: profesjonalnie, szybko, sprawnie i co najwazniejsze z satysfakcjonującą wyceną książek. Juz poleciłam Państwa antykwariat znajomym, a sama na pewno jeszcze skorzystam z możliwosci sprzedaży ksiażek za pośrednictwem strony kupimyksiazki.pl  Serdecznie pozdrawiam.

Agnieszka

Bardzo dobre profesjonalne podejście do klienta, bez wypełniania zbędnych dokumentów, sprawne przekazanie książek. Owocna współpraca.

Magdalena

Transakcja przebiegła sprawnie. Wysoka wycena za książki. Polecam.

Bartosz

Po kilku nieudanych próbach sprzedaży książek zarówno w tradycyjnych antykwariatach jak i tych działających przez internet trafiłem na stronę KupimyKsiazki.pl. Od razu pozytywnie zaskoczyła mnie szybka i rzeczowa obsługa oraz bardzo sprawna komunikacja. Ponadto otrzymałem większą zapłatę za przesłany księgozbiór niż oferowały konkurencyjne firmy. Czy potrzeba czegoś więcej? Polecam wszystkim, którym zależy na bezproblemowym pozbyciu się nieużywanych książek.

Marta

Serdecznie polecam Antykwariat MIT i stronę kupimyksiazki.pl.

Nie spodziewałam się, iż sprzedaż książek może być tak prosta, szybka i przyjemna.

Irena ze Szczecina

Jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła obsługa. Po wysłaniu książek od razu na drugi dzień miałam ustaloną kwotę na koncie. Polecam wszystkim :-)

Strony